Расписание факультативных занятий на ІІ полугодие 2019/2020 учебный год

Расклад факультатыўных заняткаў

на ІІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

№ п/п

Назвы факультатыўных заняткаў

Дзень

тыдня

Кольк.

гадз.

Урок

Пачатак заняткаў

Настаўнік, які прав. заняткі

1

кл.

Вытокі роднай мовы

Мая Айчына

Матэматычная вясёлка

панядзелак

серада аўторак

1

1

1

4

5

4

12.55

11.55

12.55

Муравейка І.А.

Пародзіна Л.А.

Муравейка І.А.

2

кл.

Матэматычная вясёлка

Вытокі роднай мовы

аўторак

чацвер

1

1

5

4

12.55

11.55

Скулкова Т.Л.

3

кл.

Вытокі роднай мовы

Матэматычная вясёлка

панядзелак

серада

1

1

6

6

14.05

14.05

Бязушка І.Ул.

4

кл.

Мая Айчына

Беларускае красамоўства

аўторак

аўторак

1

1

5

6

12.55

14.05

Купцевіч А.М.

5

кл.

Грані слова: ад гука да сказа

Даведайся аб свеце

панядзелак

аўторак

1

1

6

0

14.05

08.15

Новік Т.А.

Гутко Т.А.

6

кл.

Практыкум па чытанні (англ.мова)

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

Падарожжа па геаграфічнай карце

аўторак

пятніца

 

чацвер

1

1

 

1

7

6

 

7

15.00

14.05

 

15.00

Казук Р.Дз.

Петрушэнка Н.Ул.

 

Гутко Т.А.

7

кл.

Поэтические гимны морфологии

чацвер

1

7

15.00

Петрушэнка Н.Ул.

8

кл.

Беларускія землі ў складзе Рэчы Паспалітай

пятніца

1

7

15.00

Петрушэнка Ул.В.

9 кл.

Секреты синтаксиса и пунктуации

Маё прафесійнае будучае

Складаны сказ без складанасці

Паўтараем матэматыку

Еўразія - мацярык кантрастаў

Абагульняючыя факультатыўныя заняткі па вучэбным прадмеце “Англійская мова”

Арыентаванне спартыўнае

Фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека

пятніца

субота

серада

серада

пятніца

аўторак

 

субота

субота

1

1

1

1

1

1

 

1

1

7

2

0

7

7

0

 

2

1

15.00

09.55

08.15

15.00

15.00

08.15

 

09.55

09.00

Петрушэнка Н.Ул.

Кутасова І.І.

Новік Т.А.

Новік М.П.

Гутко Т.А.

Казук Р.Дз.

 

Францкевіч В.В.

Кутасова І.І.

10 кл.

Практыкум па арфаграфіі

Паўтараем матэматыку

Фізічная падрыхтоўка будучага абаронцы Айчыны

субота

панядзелак

субота

1

1

1

2

8

1

09.55

15.00

09.00

Стэльмах Л.А.

Скулкоў А.В.

Францкевіч В.В.

11

кл.

Паўтараем матэматыку

Маё прафесійнае будучае (падрыхтоўка да сямейнага жыцця)

Практыкум па пунктуацыі

Ад БССР да РБ: выбр шляхоў развіцця

панядзелак

субота

 

субота

субота

1

1

 

1

1

7

2

 

3

1

15.00

09.55

 

11.00

09.00

Кутасоў А.Б.

Лабаноўская Т.Ул.

 

Стэльмах Л.А.

Петрушэнка Ул.В.